Харьковская городская избирательная комиссия огласила официальные результаты выборов в горсовет. Абсолютное большинство голосов набрали кандидаты от "Відродження" - 57. 13 мест будет у "Самопомочі", по 7 - у "Солидарности" и "нашего края".

Полный список:

Партия Відродження

1. Кочеров Олександр Миколайович 31.12.51 Директор Приватне акціонерне товариство «Теплоенергетичний центр Роганського промвузла».

2. Головчанська Ганна Олександрівна 22.01.83 Голова Адміністрація Червонозаводського району Харківської міської ради.

3. Бобейко Алла Євгенівна 29.05.51 Головний лікар Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 13».

4. Долинський Юрій Григорович 20.10.80 Начальник департаменту ТОВ «Українсько-словенське підприємство хлібопекарський комплекс «Кулиничівський»

5. Бондаренко Андрій Володимирович 08.03.77 Директор ТОВ «Добровіт» .

6. Шевченко Тетяна Миколаївна 15.11.67 Заступник директора ТОВ «Рексон».

7. Нехорошков Роман Борисович 13.06.72 Директор Департамент житлового господарства Харківської міської ради.

8. Вельможна Ольга Іванівна 17.01.61 Голова Адміністрація Орджонікідзевського району Харківської міської ради.

9. Гудименко Олександр Михайлович 28.02.78 Директор ТОВ «Комбінат хлібопечення «Кулиничі».

10. Ильєнко Надія Ільїнічна 05.05.69 Директор Приватне підприємство «Авазіс плюс».

11. Чепель Андрій Олексійович 24.10.68 Заступник директора ТОВ «Українсько-словенське підприємство хлібопекарський комплекс «Кулиничівський».

12. Долина Богдан Михайлович 03.10.74 Директор КП «Харкiвспецбуд».

13. Лесик Андрій Анатолійович 04.08.81 Фізична особа - підприємець Фізична особа - підприємець.

14. Лобановський Олександр Ігорович 11.04.66 Генеральний директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр – Трейд».

15. Баронін Борис Іванович 02.05.60 Директор Департамент земельних відносин Харківської міської ради.

16. Топчій Тетяна Василівна 28.05.61 Голова Адміністрація Фрунзенського району Харківської міської ради.

17. Зінченко Володимир Анатолійович 01.06.58 Голова Правління-Президент ПАТ «Харківський завод«Оргтехніка».

18. Арутюнов Валерій Ашотович 08.01.65 Перший заступник голови правління ВАТ «Трест Житлобуд-1».

19. Певнєв Валерій Сергійович 27.01.84 Юрист ТОВ «СУЗІР’Я».

20. Сирота Семен Борисович 24.10.57 Директор КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».

21. Тимофєєва Надія Миколаївна 15.09.57 Директор КП «Комбінат дитячого харчування»

22. Дудука Сергій Васильович 23.05.66 Головний лікар КЗОЗ «Міська стоматологічна поліклініка №5»

23. Корінько Іван Васильович 21.08.48 Генеральний директор КП «Харківводоканал»

24. Зоценко Вячеслав Володимирович 24.07.77 Перший заступник голови Адміністрація Московського району Харківської міської ради

25. Підгорний Костянтин Юрійович 13.05.84 Заступник директора Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

26. Руденко Андрій Іванович 06.09.72 Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Харківська міська рада

27. Мусєєв Максим Сергійович 09.02.85 Голова Адміністрація Ленінського району Харківської міської ради

28. Жорник Андрій Михайлович 13.02.72 Заступник директора з безпеки руху ТОВ «АВТО-ОВІ»

29. Котковський Володимир Романович 15.12.72 Голова Адміністрація Дзержинського району Харківської міської ради

30. Новіков Сергій Сергійович 05.04.77 Заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Адміністрація Московського району Харківської міської ради

31. Ганжа Віталій Степанович 19.10.50 Керуючий ОДО «Спецбуд - 3»

32. Щиров Олександр Сергійович 22.05.84 Фізична особа - підприємець Фізична особа - підприємець

33. Пилаєва Тетяна Вячеславівна 31.03.54 Начальник управління освіти Адміністрація Комінтернівського району Харківської міської ради

34. Чумаков Володимир Миколайович 18.01.63 Директор Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради

35. Золотарьов Володимир Михайлович 19.08.54 Генеральний директор ПАТ«Завод «Південкабель»

36. Поздєєва Тетяна Геннадіївна 02.08.52 Заступник директора КП «Жилкомсервіс»

37. Ільєнко В’ячеслав Михайлович 19.09.74 Голова Адміністрація Комінтернівського району Харківської міської ради

38. Артикуленко Олексій Вікторович 21.09.80 Директор Департамент контролю Харківської міської ради

39. Чичина Ольга Андріївна 12.01.92 Аспірант, викладач кафедри міжнародних економічних відносин факультету міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

40. Богач Олексій Анатолійович 12.03.82 Начальник Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

41. Казанжиєва Неллі Василівна 23.11.66 Голова Адміністрація Київського району Харківської міської ради 42. Гагарін Віталій Вікторович 30.10.77 Директор Дитячо-юнацька спортивна школа «ХЗТД» фізкультурно-спортивного товариства «Україна»

43. Гура Валентина Іванівна 31.03.68 Виконавчий директор ОЖК «Левада»

44. Аріх Ігор Володимирович 08.07.69 Голова Наглядової Ради ТОВ «Автоком»

45. Попович Іван Савелійович 12.02.55 Виконавчий директор Державне підприємство «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г.Шевченка»

46. Василенко Олександр Іванович 07.01.70 Голова правління Публічне акціонерне товариство «Завод ім. Фрунзе»

47. Половинко Сергій Анатолійович 15.07.73 Заступник директора ТОВ «ІСТЕЙТ ПРО»

48. Навроцький Олексій Олексійович 31.08.84 Доцент кафедри міжнародного права Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

49. Дегтярьов Микола Іванович 17.04.49 Директор КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації»

50. Вировець Ігор Іванович 26.09.39 Пенсіонер Пенсіонер

51. Аббасов Фазіль Севіндікович 07.09.59 Радник міського голови з економічних питань Харківська міська рада

52. Андрєєва Світлана Юріївна 21.06.79 Директор Ресторанно-готельний комплекс «Дружба»

53. Кудінов Андрій Сергійович 25.07.75 Директор ТОВ фірма «Діана»

54. Товкун Олег Миколайович 09.02.75 Голова Адміністрація Московського району Харківської міської ради

55. Михайлов Габріел Миколайович 12.09.73 Директор ТОВ «Telesens Ventures»

56. Терехов Ігор Олександрович 14.01.67 Заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Харківська міська рада

57. Бабицька Світлана Ігорівна 29.07.68 Департамент культури

Харківської міської ради Директор

САМОПОМІЧ

1. Сітенко Тарас Олександрович 21.06.73 Лікар ортопед-травматолог ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка АМН України»

2. Утєвський Сергій Юрійович 06.05.67 Професор кафедри зоології та екології тварин Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

3. Коваленко Наталія Олександрівна 08.05.88 Заступник директора ТОВ «Райфайзенреєстр»

4. Горошко Олена Ігорівна 30.03.65 Завідувач кафедри міжкультурної комунікації та іноземної мови НТУ «Харківський політехнічний інститут»

5. Ворона Олена Василівна 10.05.79 Директор фінансового департаменту ТОВ «Агротрейд Експорт»

6. Мезенцева Марія Сергіївна 10.12.89 Тимчасово не працює Тимчасово не працює

7. Могила Сергій Віталійович 09.12.87 Заступник комерційного директора ТОВ «Полігон»

8. Мазняк Захар Олександрович 04.04.78 Доцент кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Бєляєва Харківський Державний Університет Харчування та Торгівлі

9. Ракич Іван Валерійович 14.05.77 Старший сержант, командир І відділення роти снайперів ВЧ ППВ 62 50 (92 ОМБР)

10. Бабешко Олексій Юрійович 27.04.78 Директор ТОВ «Серп і молот плюс»

11. Саєнко Андрій Анатолійович 06.11.77 Директор ТОВ «Компанія «А-РЕНТ»

12. Черняк Ігор Юрійович 04.06.87 Директор ТОВ «Рєстінг-плюс»

13. Лаговський Георгій Вікторович 17.11.73 Тимчасово не працює Тимчасово не працює

БПП – СОЛІДАРНІСТЬ

1. Давтян Олександр Саркісович 08.06.52 Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Давтян О.С.

2. Куценко Сергій Анатолійович 19.01.65 Президент Товариство з обмеженою відповідальністю "Фіто-Лек"

3. Полозков Володимир Дмитрович 06.06.45 Президент Командитне товариство "Концерн "Райский уголок"

4. Цветкова Ірина Юріївна 18.07.66 Директор Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕГАЛЕК"

5. Косінов Станіслав Анатолійович 29.12.71 Начальник Державна фінансова інспекція в Харківській області

6. Світлична Юлія Олександрівна 06.06.84 Заступник голови Харківська областна державна адміністрація

7. Романенко Ігор Іванович 27.04.73 Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Романенко І.І.

НАШ КРАЙ

1. Фельдман Олександр Олександрович 21.11.85 директор Міжнародний Благодійний Фонд «Фонд Олександра Фельдмана»

2. Овечкін Ігор Миколайович 06.04.58 Голова правління ПАТ "ХАТП №16327"

3. Колос Андрій Леонідович 05.09.76 Голова правління ПАТ "Концерн АВЕК та Ко"

4. Ларченко Віктор Миколайович 01.05.59 Радник голови правління АТ "Концерн АВЕК та Ко"

5. Худенко Олександр Вікторович 16.12.70 Директор ТОВ «Юридична фірма «Потенціал»

6. Резніченко Віталій Вікторович 08.05.81 Фінансовий директор ПАТ «Концерн АВЕК та Ко»

7. Наконечний Володимир Васильович 18.06.63 Начальник управління транспортної інфраструктури і зв’язку Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

Другие новости Харькова: