Обнародованы планы экс-руководства МВД по разгону Майдана

Обнародованы планы экс-руководства МВД по разгону Майдана Украинских силовиков якобы инструктировал российский специалист. Фото: В.Бородин/Вести

Народный депутат Геннадий Москаль обнародовал планы спецопераций по разгону Майдана "Волна" и "Бумеранг".

Согласно документам, которые опубликованы на официальном сайте политика, снайперами на Институтской были бойцы подразделения специальных операций внутренних войск и бойцы подразделения внутренних войск "Омега". Также сообщается, что указание на применение оружия бывший министр МВД Захарченко дал спецподразделению МВД "Сокол".

В тему Бойцы "Беркута" просят убежище в соседних государствах 

Политик утверждает, что помощь в подготовке спецопераций МВД и СБУ оказывал бывший первый заместитель ГРУ России, который проживал в гостинице "Киев" (его проживание и питание оплачивала СБУ). "Украинская власть задействовала специалиста из России, поскольку наш глава СБУ оказался летчиком, а министр МВД - ОБХСС-ником", - поясняет Москаль.

Политик также готов передать Генпрокуратуре материалы, которые указывают, что при силовом разгоне акций протеста МВД и СБУ действовали как организованная преступная группировка.

После публикации этих документов, начальник Департамента ЖКХ КГГА Дмитрий Новицкий выступил с таким заявлением:
"Пункт 22 вказаного Оперативного задуму встановлює: 
22. Передбачити залучення автотранспорту для вивезення наметів, сміття тощо. 
По-перше, із зазначеним «Задумом» я вперше ознайомився 24 лютого 2014 року на веб порталі «Українська Правда». Тобто, я не тільки не був залучений до дій, а навіть і ознайомлений про включення мене до нього. Підкреслюю, жодних доручень, оперативних задумів чи інших подібних документів у період з початку грудня 2013 року і по сьогоднішній день до Департаменту не надходило і мені особисто до відома і виконання не доводились ні усно, ні у письмовому вигляді. 
По-друге,  моя посада та прізвище, не відповідає вказаним у «Задумі». 
Я, Новицький Дмитро Юрійович, з 2010 року працював начальником Головного управління комунального господарства КМДА, а з грудня 2012 року працюю (підкреслюю) директором Департаменту житлово-комунальної (підкреслюю) інфраструктури КМДА.  
Зазначені помилки вказують на те, що особа, яка формулювала пункт 22 не мала чіткого уявлення про назви структурних підрозділів КМДА та назви посад їх керівників. Навіть моє прізвище написано не вірно! 
По-третє, звертаю увагу, що навіть якби я як директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА отримав такий «Задум», то не мав би жодної можливості його виконати.  У сфері управління Департаменту безпосередньо чи навіть опосередковано немає жодної структури, яка б мала відповідну техніку у необхідній кількості враховуючи наявні обсяги вивезення. 
Підприємства, що знаходяться у сфері управління Департаменту займаються виключно вивезенням побутових відходів з прибудинкових територій, накопичення яких здійснюється в контейнерах. 
Підсумовуючи сказане, якщо б я дізнався про такий «Задум», то не тільки не виконував би його, а й повідомив  про його підготовку".
Хотите первыми получать важную и полезную информацию? Подписывайтесь! Telegram, Viber, Twitter, Facebook, Instagram и YouTube
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...