"Весела Корівка" запустила тест-квест о путешествиях

Мандрівки Україною – чудова альтернатива далеким подорожам, це гарний спосіб насолодитися часом разом. Усе частіше молоді пари, друзі, сім’ї шукають ідеї незвичайних маршрутів Україною, щоб на власні очі насолодитися красою рідних земель.

«Весела Корівка» стане незамінним перекусом у дорозі. Смачні та корисні плавлені сири люблять усі: від малечі до батьків. Саме тому, улюблений сирний бренд розробив спеціальний тест-квест «Мандруємууу разом» для усіх, хто шукає ідеї мандрівок Україною.

Чимало подарунків чекає на тих, хто проживе веселу історію подорожі у тесті-квесті. Учасники «Мандруємууу разом» отримають запаси корисних та смачних плавлених сирків «Весела Корівка» та неймовірну цікавинку - дорожну подушку-іграшку.

А що ви любите слухати у дорозі? А де зробите перекус? Усі ваші відповіді приведуть до того варіанту тесту, який ми не тільки розробили, але, навіть, пошили. Разом з українським дизайнером було розроблено 5 видів корівок-мандрівниць! Тепер вони можуть стати вашими!

На mandruemo.com.ua уже готова пригода, яка прийдеться до смаку усім, хто любить мандрувати та цінує час разом у колі своєї сім’ї.

«Мандруємууу разом» - скоріше до пригод із «Веселою Корівкою»!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию? Подписывайтесь! Telegram, Viber, Twitter, Facebook, Instagram и YouTube
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...