Ахтем Сейтаблаев ищет начинающих актеров в новый фильм


Режиссер нашумевших "Киборгов" Ахтем Сейтаблаев работает над новым фильмом "Захар Беркут", сняться в котором предлагают не только профессиональным актерам, но и студентам театральных ВУЗов. 

Об этом команда Kinorob сообщила на своей странице в Facebook.

"Команда фільму "Захар Беркут" вирушає на пошуки виконавців головних ролей!

Ми запрошуємо на кастинг молодих талановитих студентів і студенток театральних ВНЗів, які мріють спробувати свої сили в справжньому кіно! Підготуйте короткі презентаційні промови українською і англійською, слідкуйте за нашим графіком та приходьте на кастинг у вашому місті, адже можливо, що ми шукаємо саме вас!

Не пропустіть: 3 квітня — м. Запоріжжя (вул. Гоголя, 118, з 10.00 до 18.00) 4 квітня — м. Дніпро (вул. Глинки, 11, з 10.00 до 18.00) 5 квітня — м. Одеса (вул. Левітана, 103, з 10.30 до 18.00) 10 і 11 квітня — м. Харків (час і місце уточнюється) 12 квітня — м. Івано-Франківськ (час і місце уточнюється) 13 квітня — м. Львів (час і місце уточнюються) 16, 17, 18 квітня — м. Київ (час і місце повідомимо згодом) Також всі актори (незалежно від міста проживання та віку), які хочуть взяти участь в кастингу фільму, можуть надсилати свої дані на нашу пошту [email protected]

Ми будемо раді познайомитись з кожним із Вас!" - говорится в сообщении.


"Я был освобожден от изучения украинского языка". Интервью с Сергеем Бабкиным


На кастинг фильма


Бабкин рассказал о планах Вакарчука избираться в президенты


Загрузка...