"Батькивщина" устроила бойкот Анатолию Гриценко

"Батькивщина" устроила бойкот Анатолию Гриценко "Батькивщина" бойкотирует Гриценко. Фото: vidomosti-ua.com

Народные депутаты от "Батькивщины" отказались проводить заседание фракции в присутствии Анатолия Гриценко.

Они требуют, чтобы депутат покинул встречу, сообщает пресс-служба партии в соцсети.

"Народные депутаты от "Батькивщины" отказались проводить фракцию в присутствии Анатолия Гриценко и потребовали, чтобы он покинул заседание. Против этого решения не высказался ни один депутат!" - говорится в заявлении "Батькивщины".

"Присутствующие возмутились критическими высказываниями Гриценко в адрес Майдана и сетовали на его устойчивую неспособность к командной работе и участие в информационных войнах против собственной фракции", - отмечается в сообщении.

Подробности Оппозиция озвучила свои планы на год

Депутаты решили бойкотировать Гриценко из-за его высказывания на своей странице в Facebook. Ниже приводим пост политика дословно.

"Повернувся з нічного Майдану. Майдан живе! Людей, правда, помітно меншає. Біля сцени 40-70, загалом до 100 осіб уночі. Решта відпочивають у наметах і будівлях. Половина наметів за межами барикад, що на Хрещатику - пустують вже кілька тижнів поспіль, я їх давно пропонував згорнути, але Рада Майдану ніяк не прийме рішення. Помітно, що люди стомилися, хоча налаштовані досить рішуче. З учорашнього Віче найбільше запам'ятали оголошений Яценюком ультиматум Януковичу і анонсований похід на Банкову 22 січня. Люди готові допомогти Арсенію Петровичу пробитися до кабінету Президента, аби змусити його виконувати "закон про амністію". Я не став їх розхолоджувати, але сам не впевнений, що Яценюк поведе колону на Банкову, як пообіцяв, через 10 днів. Хоча б тому, що 22 січня - свято, День Соборності, тож кабінет Януковича напевно буде пустим...", - написал он сегодня.

Позже политик так же на своей странице в соцсети прокомментировал бойкот фракции.

"Шкода мені їх...

Сьогодні фракція "Батьківщина" реалізувала давню мрію Яценюка і прийняла рішення - проводити засідання фракції без моєї участі.

"Присутні обурилися критичними висловлюваннями Гриценка на адресу Майдану та нарікали на його стійку нездатність до командної роботи та участь в інформаційних війнах проти власної фракції", - так сказано у повідомленні прес-служби "Батьківщини".

Радий за тих колег, хто зберіг обличчя і утримався від такого рішення.

Що робитиму далі? Те саме, що робив дотепер.

Як і раніше, говоритиму колегам по опозиції правду, пропонуватиму рішення, які вважаю вірними й ефективними, спонукатиму до дій, замість імітації боротьби та загравання з владою.

Як і раніше, робитиму це спочатку непублічно, очі-в-очі, а не слухатимуть - тоді говоритиму публічно, аби Ви робили власні оцінки і висновки.

Як і раніше, діятиму заради успіху спільної справи, а не задля власних рейтингів чи майбутніх посад.

Як і раніше, переконаний: найбільшою розкішшю є не заводи, яхти, чи межигір'я, а право на власну думку і вміння її відстоювати.

Які відчуття? Ні розпачу, ні здивування, ні образи. Лише сумна асоціація з епізодом із відомого фільму", - считает Гриценко. 

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram, Viber, Twitter, Facebook, Instagram и YouTube, чтобы первыми получать информацию обо всех важных событиях страны и мира.

Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...